21 września 2012

Makijaż półfinałowy Astor Jesienny Look

Obiecałam, że odtworzę makijaż, który robiłam na półfinale konkursu Astor Jesienny Look. Temat zadany przez jury to lata 20-30te. Makijaż z tego okresu charakteryzował się mocno podkreślonym okiem - smoky eyes praktycznie w stylu pandy, powszechne też były okrągłe brwi oraz ciemne, czerwone usta. 

Moja interpretacja tematu: graficzna, pod ostrym kątem zagięta kreska przetarta fioletowym cieniem, w załamaniu i na dolnej powiece również fiolety, biel rozświetlająca wewnętrzny kącik i ukryty beż na ruchomej powiece. Do tego czerwone usta oraz modelka miała naturalny pieprzyk nad kącikiem ust. Według mnie wyglądała jakby ktoś ją żywcem wyjął z lat 20tych. Bardzo byłam zadowolona z efektu jaki mi wyszedł i podobno byłam o krok od finału, ale niestety nie udało się. Jednak cieszę się, że i tak spotkało mnie duże wyróżnienie, że w ogóle miałam szansę powalczyć o finał.

Na finale wszystko robione kosmetykami Astor. Ja odtworzyłam tym co mam w mojej kosmetyczce. Efekt podobny, ale na mojej modelce ten makijaż prezentował się dużo lepiej niż na mnie. 
Do następnego! ;)

Domi.

2 komentarze:

  1. Thestreetpink7 listopada 2012 17:06

    ten jest wprost idealny dla Ciebie !wygladasz w nim swietnie!;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Naturalna blondynka20 listopada 2012 16:42

    Twoja uroda mnie zachwyca, ale makijaż jeszcze bardziej :P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.