12 czerwca 2014

Szybka i wściekła Alicja

Witajcie!


Dziś mam dla Was drugą część sesji z Alicją, co oznacza też drugi makijaż. Pozostajemy w klimacie ruin. Mamy nadal motory, tylko Alicja jest w mroczniejszym wydaniu. Jest pewna siebie, wściekła i bardzo szybka na swoim motorze. Makijaż, w którym mocno podkreśliłam zarówno oczy jak i usta dodaje modelce rock and rollowego pazura, a uniesione włosy dopełniają całości, ale główne słowa uznania należą się pani fotograf Karolinie, która zrobiła cudne klimatyczne zdjęcia, które wręcz idealnie oddają charakter stylizacji modelki.

W przyszłym tygodniu będę miała dla Was jeszcze trzecią, ostatnią już część sesji z Alicją, ale na razie zapraszam Was na część drugą! :)
Ten makijaż to po prostu modyfikacja makijażu uciekającej panny młodej. Dramatycznie wyciągnięte cieniowanie z szpic i czerwone usta zmieniły Alicję nie do poznania. Zalety takiego stopniowego makijażu to oczywiście więcej stylizacji do zdjęć, ale też oszczędność czasu i kosmetyków. Nie ukrywam, że to jedna z moich ulubionych form pracy przy sesjach zdjęciowych. Na koniec zapowiedź części trzeciej. :)10 komentarzy:

 1. Bizarre Case Carol12 czerwca 2014 17:26

  Świetna sesja, bardzo mi się podoba :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Kina - make-up and photography12 czerwca 2014 20:16

  Świetne zdjęcia i boski makijaż!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi14 czerwca 2014 16:24

   też uważam, że Karolina robi świetne zdjęcia. dziewczyna naprawdę ma talent :)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.