Domi Make-up Artist

O mnie


Mam na imię Dominika i jestem pasjonatką sztuki praktycznie od zawsze, ale wizażem zajmuję się od wiosny 2012. Moim zdaniem makijaż jest formą sztuki użytkowej, która jest obecna w życiu każdej kobiety.
Malując zawsze staram się wydobyć z kobiety naturalne piękno i sprawić, żeby poczuła się szczególnie wyjątkowo. Ta praca sprawia mi wiele radości, zwłaszcza gdy widzę jak w przeciągu godziny (czyli podczas makijażu) dochodzi do magicznej metamorfozy i klientka dostaje dodatkowej pewności siebie. Uważam, że to jest właśnie magia pracy wizażysty.

Jestem samoukiem. Pasja do sztuki dała mi poczucie estetyki i koloru, które są jednymi z ważniejszych cech dobrego wizażysty. Ciągle się uczę i doskonalę, aby być coraz lepsza i uzyskiwać coraz lepsze efekty. Zawsze jestem otwarta na wszelkie porady i wskazówki od innych wizażystów. Wzięłam udział w licznych szkoleniach m.in. z wizażystką Douglasa Magdaleną Przygodą, wizażystą marki ArtDeco Tomaszem Kozakiem, uczestniczyłam w seminarium ślubnym z Agnieszką Brodą. Współpracowałam z wieloma markami kosmetycznymi na stanowisku wizażysty.

Obecnie pracuję z klientem indywidualnym. Zajmuję się makijażem ślubnym i wieczorowym. Maluję też przy sesjach fotograficznych. Współpracuję z grupą teatralną Uniwersytetu Warszawskiego The Cheerful Hamlets, dla której wykonuję proste charakteryzacje.


Sukcesy

Wpisy na blogu

Tu mnie znajdziesz