19 grudnia 2012

Ambasador Carmex

Żyję. Ale mam lenia dlatego brak nowych postów z makijażami. No i mam jeszcze trochę zajęć, ale już w piątek postaram się wrócić tutaj z czymś konkretnym. 

I'm alive. But I'm lazy and that's why there are no new posts with make-ups. And still I'm a bit busy at university but this Friday I will try to upload something bigger.

Chciałam się Wam pochwalić, że zostałam Ambasadorką Carmex na najbliższy miesiąc. Aktualnie Czekam na paczuszkę z Carmexami. Nigdy nie miałam żadnego i chciałam w końcu spróbować i będę miała okazję chyba wszystkie przetestować. Spodziewajcie się notek z moimi testami Carmexów. 

I wanted to tell you that I'm Ambasador of Carmex for upcoming month. I'm still waiting for my package with Carmex products. I've never had any and I wanted to finally try and I'll have the opportunity to probably test them all. Expect posts with my reviews from testing Carmex.

Moje plany ambasadorskie dotyczą testowania produktów Carmex w zakresie szerszym niż tylko na ustach. Będę również sprawdzać jak działają na dłonie, łokcie i pięty. Zapraszam Was też do uważnego śledzenia mojego fanpage na Facebooku gdzie w najbliższym czasie planuję konkurs. 

My ambasador's plan is about testing Carmex not only for lips. I will check how it affects hands, elbows and heels. I invite you to follow my fanpage where soon new contest will appear. 


Na koniec trochę moich kosmetycznych nowości. 
Now some of my recent cosmetic purchases.

Ostatnio zrobiłam trochę zakupów kosmetycznych. Kupiłam w końcu Duraline i pierwszą kosteczkę Inglota. Przepadłam. Już chcę kolejne. Miałam też zniżkę 40% do Yves Rocher i tam kupiłam krem Sebo Specific na rozszerzone pory. W końcu też wpadł w moje posiadanie pigment Kobo kolorek Blue Mist, który jest po prostu śliczniusi. 

I bought Duraline and first Inglot's shadow. I'm lost. I already want new ones. I had 40% discount in Yves Rocher so I bought Sebo Specific cream. Finally I found Kobo's Blue Mist pigment and it's adorable. 

Udało mi się wygrać cienie Inglot u Milomanii. Bardzo mnie to cieszy. Od dawna miałam ochotę na malinowy cień i udało się go wygrać. Dziękuję! A to zestaw, który wybrałam. (;

I won Inglot's shadows at Milomania. I'm so glad. I really wanted raspberry shadow and and I won it. Thanks! This is the set that I chose. 

fot. Milomania

Przypominam Wam o moim rozdaniu. Naprawdę warto wziąć udział. Do następnego! 

Domi. 

20 komentarzy:

 1. Unknown19 grudnia 2012 21:53

  Gratuluję zostania Ambasadorką Carmex'a :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi19 grudnia 2012 21:54

   dzięki (;

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.