14 grudnia 2012

My FIRMOO glasses


Pewnie już słyszałyście o okularach Firmoo. Jeśli nie od samego Antonio, to widziałyście je na innych blogach. Dla tych, które jednak nie słyszały, spieszę nadmienić, że to internetowy sklep optyczny oferujące wysokiej jakości okulary. 

You've probably heard about Firmoo glasses if not from Antonio himself then from other blogs. I inform those who haven't heard of them that Firmoo is a global online optical store offering high quality glasses.

Moją przygodę z okularami Firmoo rozpoczął mail od Antonio, który zaproponował mi program dla blogerek, że w zamian za recenzję dostanę okulary. Ze sto razy upewniałam się czy nie poniosę za taką przyjemność żadnych kosztów i potwierdzam, że faktycznie okulary zostały mi całkowicie sprezentowane. Zanim złożyłam swoje zamówienie pobiegłam do okulisty po receptę. Okazało się, że mam astygmatyzm o czym nie miałam wcześniej pojęcia, więc bardzo mnie cieszy, że dzięki Firmoo jest mi teraz dużo wygodniej czytać Wasze blogi, bo już nie mrużę oczu, a co za tym idzie nie męczą mi się. 

My adventure with Firmoo glasses began with e-mail from Antonio who offered me program for bloggers that I would receive glasses only for writing a review on my blog. I ensured whether it would not require any costs from me and I confirm that glasses were sent to me for free. Before I ordered my Firmoo glasses I had visited ophthalmologist for a new prescription. It turned out that I have astigmatism. I didn't know about it before so now I am very glad that thanks to Firmoo it is much easier for me to read your blogs, because I don't ovetire my eyes anymore. Przesyłka została do mnie wysłana z Szanghaju w piątek. Niecierpliwa ze mnie osóbka i codziennie ze dwa razy sprawdzałam gdzie to się podziewają moje okulary. Pół świata do mnie przeleciały! Z Szanghaju przez New Delhi, Paryż do Warszawy. Z Chin wyruszyły skoro świt  w poniedziałek i w środę o 10:30 obudził mnie domofon i okulary już były u mnie. Po prostu ekspresowa dostawa! Szkoda, że Poczta Polska nie zawsze tak sprawnie działa.

Glasses were shipped to me from Shanghai on Friday. I'm very impatient person so I was checking twice a day where my glasses were. From Shanghai via New Delhi and Paris to Warsaw. From China they were shipped on Monday very early morning and on Wednesday at 10:30 they were already with me. 

Model, który wybrałam już się niestety wyprzedał, ale pełny opis znajdziecie tutaj.

The frame I chose is already sold out but you can find full description here.Okulary są naprawdę godne polecenia. Firmoo oferuje wysokiej jakości produkty za wydaje mi się dość przystępną cenę nawet jak na polski przelicznik. W zestawie było dosłownie wszystko co potrzeba, czyli etui, ściereczka, a nawet zapasowe śrubki i śrubokręt. Okulary wygodnie mi się nosi i wydaje mi się, że pasują do mnie. Czuję się w nich jakbym miała dodatkowy bonus +100 do inteligencji. 

Glasses are worth to be recommended. Firmoo offers high quality products at affordable prices. We receive everything necessary: case, cloth, 2 screws and and even screwdriver. Glasses are comfortable to wear and I think they suit me well. I feel like I had extra +100 bonus points to my intelligence. 

Fajne są prawda? Podobają się Wam? Co jeśli powiem Wam, że Wy też możecie mieć okulary Firmoo... uwaga... uwaga... ZA DARMO! Jak to jest możliwe? 

Nice glasses, aren't they? Do you like them? What if I say that you too can have Firmoo glasses... FOR FREE? How is it possible?

Firmoo oferuje program dla nowych klientów, w którym pierwsze okulary dostajecie za darmo tylko płacąc za przesyłkę, czyli wg mnie bardzo opłacalne. Fajnie posłuchać ile to moi znajomi wydali na okulary i potem popatrzeć jak im szczęki opadają jak słyszą, że za moje nie dałam ani złotówki. Jeśli jesteście zainteresowani tym programem, do czego zachęcam, to odsyłam tutaj http://www.firmoo.com/free-glasses.html.

Firmo offers First Pair Free Program for new clients. You get first glasses FOR FREE paying the shipment only. It is nice to hear how much my friends paid for their glasses and even nicer to see their shocked faces that my glasses I received for free. If you are interested with First Pair Free Program, which I highly recommand, visit this site http://www.firmoo.com/free-glasses.html

Pozdrowienia dla Antonio! 
Greetings to Antonio!

Domi.

29 komentarzy:

 1. Thestreetpink14 grudnia 2012 10:15

  chyba mamy te same ?:P
  pasuja Ci;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi14 grudnia 2012 10:17

   a Ty nie masz z wzorkiem na bokach? moje mają tylko cieniowanie brązu i granatu

   Usuń
 • Ivette.14 grudnia 2012 12:10

  ojj chyba też muszę się wybrać do lekarza bo też muszę mrużyć oczy jak czytam czasami :/ a okularki Ci pasują :) fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 • Anonimowy14 grudnia 2012 12:53

  też jestem zadowolona z okularów od firmoo :) wszystkim polecam, a ten model faktycznie świetnie Ci pasuje :) Ja też w swoich czuję się inteligentniej ;pp Mój mąż mówi, że wyglądam jak stara profesorka ;p

  OdpowiedzUsuń
 • szybkoilatwo.blogspot.com14 grudnia 2012 14:51

  Ja własnie będe robiła nowe okulary za niecałe 2 tygodnie.
  Muszę się przyjrzeć bliżej tej opcji :)
  Dzięki ! bo ja nie slyszałam o tych okularach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi14 grudnia 2012 15:13

   no to przemyśl sprawę, bo są naprawdę dobrej jakości. no i nawet jeśli płacić za przesyłkę to chyba nadal opłacalne :)

   Usuń
 • Karola14 grudnia 2012 16:13

  Bardzo ładny model:)

  OdpowiedzUsuń
 • Milomania14 grudnia 2012 16:53

  Mi się bardzo w nich podobasz!!! ja dostałam już od niego 2 maile i nadal nie odpisałam...sama nie wiem czemu...:/ nie mam wady wzroku chyba ,że dla szpanu..:)

  OdpowiedzUsuń
 • Szarona14 grudnia 2012 17:17

  Jak najbardziej normalnie z taką długością funkcjonowałam :D Robiłam pranie, gotowałam ćwiczyłam na w-f'ie i zawsze się dziwili, bo twierdzili, że ja z takimi paznokciami to tylko leżę i pachnę :)

  OdpowiedzUsuń
 • zaczarowanaa14 grudnia 2012 18:56

  właściwie czemu nie :D
  Jeśli chcesz na prawdę to mogę spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaczarowanaa15 grudnia 2012 12:50

   ok, nie ma sprawy ale widzę że sobie nawet poradziłaś ;D

   Usuń
  2. Domi15 grudnia 2012 12:58

   hihi no cośtam mi się udało wymodzić ;D

   Usuń
 • Cashmeremafia14 grudnia 2012 23:51

  amazing blog!!! i follow you now ;)
  i would love to follow me back because I really love your blog!!
  kisses
  http://blogcashmeremafia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 • beauty-tester15 grudnia 2012 13:16

  też właśnie koresponduje z Antonim :) jednak nie wiem jak je zamówić do końca czy dane(adres wybrane okulary i itp.) podawałaś mu na e-mailu czy na stronie internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi15 grudnia 2012 13:41

   na stronie internetowej bo tak Antonio napisał żeby tak zrobić :)

   Usuń
 • Joanna Wolinska15 grudnia 2012 20:36

  hm... jak na pasku adresu wciskam "m" i nie pojawia mi się już maxmodels, tylko Twój blog, to chyba naprawdę Cię lubię xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi15 grudnia 2012 23:29

   hihi. nawzajem. kiedy przyjeżdżasz do Warszawy? pójdziemy do Inglota... kupimy sobie kosteczki blogerskiej przyjaźni... xD

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.