11 stycznia 2013

Zapowiedzi + WOŚP

Dzisiaj króciutki post. Piszę go między zajęciami na uczelni, ale czuję, że powinnam, bo trochę zaniedbałam bloga. Sesja się zbliża. Do regularnego częstego blogowania wrócę w lutym. Na razie będzie trochę rzadziej.  Wrócę. Obiecuję. Jak zdam sesje. A mam 2 sesje na głowie, więc to wymaga ode mnie trochę wysiłku więcej. Jednak postaram się jakieś makijaże wstawić w ten weekend pomimo nawału uczelnianych obowiązków. Chciałabym coś studniówkowego wstawić i moje Maroko. Od przyszłego tygodnia rusza też projekt u Joanny, którego się trochę obawiam mówiąc szczerze, ale postaram się jakoś nadążać. 

Nadal czekam na paczkę od Carmex. Podobno została nadana kolejna, bo pierwszą chyba poczta zgubiła i jest to już druga w mojej karierze zagubiona do mnie przesyłka. Skandal. W każdym bądź razie jak dostanę Carmexy to będzie to dobra wiadomość również dla Was, bo to będzie oznaczało konkursik. So stay tunned! ;)

Ponadto zbliża się wielkimi krokami WOŚP. Nie wiem jak Wy, ale ja nie dam złamanego grosza na orkiestrę kolejny już rok. Jestem przeciwna działaniom tej organizacji. Czuję się oszukiwana przez Owsiaka przez tyle lat kiedy jeszcze dawałam pieniądze na ten cel. Polecam przeczytać artykuł: http://wzzw.wordpress.com/2013/01/06/dlaczego-nie-daje-owsiakowi-argumenty-w-punktach/, z którym się zgadzam praktycznie w całości. Dodam, że wg mnie są dużo lepsze i bardziej kompetentne organizacje pomocy innym i zamiast wyrzucać pieniądze na WOŚP polecam wesprzeć np. Caritas czy UNICEF. 

Domi.

8 komentarzy:

 1. Unknown11 stycznia 2013 13:09

  Czytałam już ten artykuł i też się z nim zgadzam. :) caritas nie potrzebuje takiej pompy, a zbiera dużo więcej funduszy na pomoc potrzebującym... do tego ten cały Owsiak... sam na tym kase tłucze :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bella Emigrantka11 stycznia 2013 14:22

  Ja tez powoli musze zaczac zaniedbywac bloga ze wzgledu na nauke. Co do zaginionej paczki- wczoraj doszla do mnie kartka urodzinowa. Wyslana 13 grudnia. Do tego cala mokra, az z niej kapalo. Wiec rozumiem cie w 100% ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Floral Fox11 stycznia 2013 14:58

  A ja efekty działań Owsiaka widzę. Nie będę żałowała tych kilku złotych, w końcu i mnie może spotkać w życiu taka sytuacja, że będę musiała ze sprzętu oznaczonego "czerwonym sercem" skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Barwne pasje JS Makeup11 stycznia 2013 15:44

  Życzę zdania wszystkich egzaminów!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. AnnaMin11 stycznia 2013 17:33

  Ja jak jeszcze miaszakalam w Poslce to zawsze cos dawalam na WOSP jednka w Irlandii pieniadze zbierane na WOSP ida na inwestycje w polskie sklepy etc. Za to wspieram SCPCA czyli pomoc dla zwierzat :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolorowy Świat Ani12 stycznia 2013 08:04

  Powodzenia z sesja Domi i wracaj do nas szybko z makijazami:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Unknown12 stycznia 2013 18:33

  Na Caritas nigdy nie daję pieniędzy, bo wiem co się z nimi dzieje w mojej okolicy :) Za to na UNICEF jak najbardziej :) CO do WOŚP to zawsze uważałam, że super sprawa i pieniądze jak najbardziej wrzucałam. Po tym artykule jestem zmieszana, ale nawet jeśli te 50% zysków pójdzie na nowy sprzęt dla szpitali to i tak będzie lepiej. Rozumiem, że tym powinno zająć się państwo, ale oczywiste jest, że tego nie zrobi, a tak przynajmniej można pomóc dzieciom...

  OdpowiedzUsuń
 8. Unknown15 stycznia 2013 22:56

  i znowu moje pytanie, kilka ludzi z internetu i Pani od makijażu jest lepsza od KNFu i widzi nieścisłości w zeznaniach finansowych fundacji? :) powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.