26 marca 2013

Makijaż poniedziałkowy

Dziś chciałam Wam pokazać co mi się udało wczoraj stworzyć. Taki tam poniedziałkowy dzienniaczek. W sumie trochę bardziej szalony jak na makijaż dzienny, ale czym by było to życie bez odrobiny szaleństwa?Zdradzę Wam, że poszłam tak na wykład i potem na spotkanie z pewnym przemiłym panem, ale ciiii... to jeszcze trochę tajemnica. ;)


Do wykonania tego makijażu użyłam paletki Sleek Oh so special. Chciałam sobie przypomnieć jak to się nią fajnie dzienniaczki malowało, bo ostatnio często sięgałam po Respect albo samą Astor Eye Artist. No dobra... bez Astora i tutaj się nie obyło i był w kąciku, ale ja po prostu uwielbiam ten złoty z tej mini paletki i nie umiem już bez niego się obyć. 

Jak Wam się podoba? Ja jestem dość zadowolona, więc dlatego się nim z Wami dzielę. Poszłybyście tak na wykład i potem na spotkanie z jakimś miłym panem? ;) 

Niedługo mi stuknie 100 postów. Może coś bym rozdała? No zastanowię się. Nawet nie zauważyłam, że tak szybko ten czas od września zleciał i tak produktywnie dość. Półrocznicę w sumie przegapiłam, a była jakoś 18. marca. Cieszę się, że jesteście, bo dajecie mi niesamowitą motywacją do dalszych starań. 100 buziaków! ;)

Domi.

8 komentarzy:

 1. Unknown26 marca 2013 22:00

  Spotkanie z pewnym przemiłym panem?

  ekhm ekhm, zły tytuł posta. Proponuję "Makijaż randkowy" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi26 marca 2013 22:07

   nie no to był dzienny, ale z bonusem xD

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.