26 kwietnia 2013

Nowy projekt odkładamy...

... na termin chyba wakacyjny. Aktualnie znalazłam z 5 równoległych projektów, więc stwierdziłam, że chyba na razie starczy. Chyba, że bardzo chcemy się już stylizować na lata 20te, 30te etc.? Jeśli tak bardzo byśmy chciały, to wtedy ogarnę wszystko, tylko dajcie mi znać. Tytuł mojego projektu podsunęła mi Gray - Szalone lata. Od razu mówię, że ja jestem za odłożeniem na później jak już część tych projektów się wykończy. :)

Ja osobiście czuję potrzebę działać z jakimś planem, bo mnie to motywuje do działania. Poza tym nie zawsze mam pomysł, żeby coś ot tak zmalować. Natomiast jak mi się narzuci temat, to jest to zupełnie inaczej, więc ja coś wybiorę na razie z tego co znalazłam.Jeśli odkładamy Szalone lata, to ja na razie dołączę tutaj. Znaczy chyba dołączę tu tak czy siak, bo nie ma żadnych "deadline'ów" i mi to pasuje. Jedynie pozwolę sobie wyrzucić Pluton, bo wg najnowszej teorii już nie jest planetą. 


Ale znalazłam jeszcze...

Na wszystkie projekty nie znajdę czasu, bo stworzenie posta na taki projekt zajmuje mi kilka godzin, a ja przecież studiuję i sesja się zbliża (o zgrozo!). Dlaczego aż tyle czasu? Przecież trzeba zmalować coś, zrobić zdjęcia, edytować zdjęcia, napisać notkę. Dla przykładu, zrobienie posta z makijażem Marilyn Monroe zajęło mi coś około 5 godzin. :) 
Może np zrobię po jednym wybranym temacie na dany projekt dodatkowo. Zastanowię się i zobaczę jak to będzie z czasem. 

Zauważyłam taką tendencję, że teraz każda blogerka wizażystka chce mieć swój projekt na blogu. Jestem dość sceptycznie nastawiona w tym momencie na ten "trend", bo jak widać jest tego w chwili obecnej trochę za dużo i nie wiadomo za co się złapać, a przynajmniej ja nie wiem i ciężko mi wybierać, bo najchętniej bym wzięła udział w każdym projekcie. 

Chcemy jeszcze Szalone lata, czy odkładamy?

Domi.

9 komentarzy:

 1. Unknown26 kwietnia 2013 14:58

  Domi ja jestem w projekcie układ słoneczny i bardzo chętnie wzięłabym udział w Twoim, ale ja by była za przełożeniem na wakacje. Tak jak ty mam studia - co najgorsze i mnie przeraża za półtorej miesiąca mam obronę licencjata ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Unknown26 kwietnia 2013 16:02

  Po proszę o ten projekt na Wakację.

  OdpowiedzUsuń
 3. Unknown26 kwietnia 2013 16:12

  Mi jest obojętne, może być teraz, może na wakacjach. :) Z całego serca chcę Ci pogratulować nagrody w konkursie z GR, już trzeci tydzień pod rząd, brawo! :-)

  glamdiva.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Słonecznik26 kwietnia 2013 17:59

  Termin wakacyjny wydaje się lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Monika26 kwietnia 2013 19:07

  chcemy, chcemy i to bardzo - już mam wizję tych projektów :) ale możemy faktycznie przełożyć to na wakacje ;) pod koniec czerwca będzie o wiele łatwiej będzie mi wtedy łatwiej wszystko ogarnąć :D

  OdpowiedzUsuń
 6. MTTEAM 26 kwietnia 2013 19:15

  Fajne te Wasze projekty, ale ja się nie nadaję, nigdy nie potrafiłam robić makijażu, a poza tym jestem mało zorganizowana i niesystematyczna....:P

  OdpowiedzUsuń
 7. Gray26 kwietnia 2013 19:43

  :* Okej, to lato ;)

  Kochana, może i Pluton nie jest już planetą (biedactwo), ale należy do Układu Słonecznego i tak ;) To tak jak wywalić Słońce bo to tylko gwiazda hehe :)

  Ja teraz wezmę w takim razie udział w projekcie Gosi - zainspiruj się na wiosnę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Unknown26 kwietnia 2013 21:30

  Też jestem za przełożeniem, bo chętnie wzięłabym udział:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Joanna K27 kwietnia 2013 16:58

  Jeśli w wakacje to ja również bardzo chętnie dołączę, na razie jestem zbytnio obciążona obowiązkami ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.