15 kwietnia 2013

Nowy projekt?

Cześć Dziewczyny! 


Ostatnio robiłam makijaż w stylu Audrey Hepburn, co mam nadzieję pamiętacie i bardzo mi się spodobało takie stylizowanie. Musiałam zrobić oczywiście mały research i... wkręciło mnie to! W tamtym momencie wpadłam też na pomysł nowego projektu.

Część z Was brała już udział w moim projekcie Zainspiruj się orientem i pamiętacie, że ja lubię takie trochę edukacyjne motywy. Dlatego kolejny projekt również by był utrzymany w takim klimacie. 

Tym razem byśmy się inspirowały historią i tym jak makijaż się zmieniał na przestrzeni lat. Tak więc kolejno byśmy wykonywały stylizacje na lata 20-30te, 50te, 60te, 70te, 80te, 90te i na koniec makijaż współczesny.  Znowu wszystko podzielone na 7 tygodni, bo 7 to magiczna liczba. W grę wchodziłaby albo cała stylizacja jeśli macie czas i możliwości albo tylko makijaż. 

Czego by od Was wymagał ten projekt? 
Na pewno konieczny by był mały research, czyli musiałybyśmy dowiedzieć się jak malowały się kobiety w różnych latach. Może znaleźć ikonę stylu, która mogłaby nam służyć za podpowiedź? Tak czy inaczej ja sama chętnie bym się dowiedziała tego i owego i może zanim by projekt ruszył, to przygotowałabym małą ściągawkę.

Chciałam się orientacyjnie spytać czy ktoś by do mnie dołączył? Bo ja chyba tak się wkręciłam w to, że tak czy inaczej mój pomysł zrealizuję albo w postaci takiego projektu na szerszą skalę albo po prostu w postaci serii makijaży. A pytam się Was, bo widzę na kilku blogach zapowiedziane dwa równoległe projekty i tak chciałam się dowiedzieć po prostu, czy byłybyście zainteresowane, żeby do mnie dołączyć. 

Domi. 

18 komentarzy:

 1. Joanna Wolinska15 kwietnia 2013 21:03

  ja wymiękam... miałam okazję stylizować na takie lata i chyba za tym nie przepadam. ale! jeśli będziesz chciała, mogę Ci podesłać fajne materiały szkoleniowe w tym temacie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi15 kwietnia 2013 21:05

   to ja poproszę jeśli możesz ;)

   Usuń
 • Słonecznik15 kwietnia 2013 21:30

  Rewelacyjny pomysł!!
  Ale zgłosiłam się już do innego projektu i nie wiem czy znajdę czas na drugi :/ W końcu sesja zbliża się wielkimi krokami ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi15 kwietnia 2013 21:54

   no to najwyżej sama się w to pobawię ;) albo może na po sesji to przełożę, czyli na wakacje? no jeszcze nie wiem. tak tylko rzuciłam pomysł w sumie...

   Usuń
 • Gray15 kwietnia 2013 23:21

  Jestem za, ale jak już pokończę te wszystkie projekty, bo robię trzy na raz :D

  OdpowiedzUsuń
 • Joanna K15 kwietnia 2013 23:36

  Ja również byłabym chętna, ale też tak może za jakieś 2 tygodnie :)uważam, że to super pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 • Unknown16 kwietnia 2013 06:57

  ja jestem chetna, gorzej z czasem i wykonaniem zdjęć. ;| im później projekt zaczniesz tym będzie większa możliwość brania w nim udziału. (;

  OdpowiedzUsuń
 • Anonimowy16 kwietnia 2013 12:37

  Ciekawy projekt, z chęcią zobaczę galerie ze zdjęciami, sama jednak nie wezmę udziału z racji braku zdolności jeśli chodzi o robienie makijażu ;) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 • Weronika16 kwietnia 2013 12:50

  Z niecierpliwością będę czekała na zdjęcia tych makijaży, jako że jestem wielką fanką stylizacji na wcześniejsze lata.

  OdpowiedzUsuń
 • Unknown16 kwietnia 2013 18:54

  Obecnie tkwię w jednym projekcie, tzn. drugi jest na wykończeniu, pierwszy na początku. Ale piszę się ewentualnie u Ciebie! :)

  glamdiva.pl

  OdpowiedzUsuń
 • Paula B16 kwietnia 2013 19:43

  Bardzo chętnie wezmę udział o ile czas mi na to pozwoli, ale pomysł bardzo mi się podoba, muszę przyznać, że sama kiedyś myślałam nad serią takich postów. Dzięki Tobie może będę miała motywację :)

  OdpowiedzUsuń
 • Domi16 kwietnia 2013 19:56

  super! czyli nie byłabym sama. wstępnie byśmy zaczęły 29.kwietnia, ale zobaczymy, bo może jeszcze się przesunie coś :)

  OdpowiedzUsuń
 • Malwina16 kwietnia 2013 21:49

  Haha w moim projekcie też są lata 20,60,80 ja w sumie mogła bym wziąć udział, czemu nie, zależy jeszcze w jakim terminie będzie

  OdpowiedzUsuń
 • Monika20 kwietnia 2013 14:23

  podziwiam takie projekty i wszystkie osoby biorące w nich udział, sama zawsze chciałam spróbować :) więc też jestem chętna i spróbuję :) ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.