11 listopada 2012

Projekt: Zainspiruj się orientem

Nie da się ukryć, że niecierpliwa ze mnie osóbka. A jeśli o orient chodzi, to już w ogóle! Często mam tak, że najchętniej rzuciłabym wszystko i poszła po prostu tańczyć mój ukochany bellydance... no ale nie da się tak, bo czasami są ważniejsze rzeczy.

Zadecydowałam o starcie orientalnej zabawy. W sumie pokierowałam się odgórną decyzją JCMakeUpDream, która na rozpoczęcie swojego projektu Kolory tęczy już wybrała datę 14 stycznia. W takim przypadku, to żeby nasze projekty się nie pokrywały do wyboru mam 19 albo 26 listopada, więc  ze względu na to że już nie mogę się doczekać to padło na 19. Osoby idące zgodnie z harmonogramem skończą projekt najpóźniej 6 stycznia, wtedy będzie tydzień przerwy i bierzemy się za tęczę. 

Wiem, że niektóre z Was mają projekt Natura, bo sama biorę w nim udział, więc postanowiłam Wam iść na rękę. Oznacza to dla mnie trochę więcej pracy przy moderacji całego projektu, ale dam radę, bo lubię takie rzeczy. Możecie dołączyć w dowolnym momencie i to od Was będzie zależeć czy postanowicie z opóźnieniem dodawać kolejne propozycje czy je nadrobicie czy po prostu dołączycie w trakcie do obowiązującego w danym tygodniu kraju. Ja dam radę przez te pokrywające się 2 tygodnie przygotować propozycje na oba projekty, ale ja to ja. 

Przypominam kraje, które będą dla nas inspiracją. Jest to nasz główny baner, który zamieszczamy na swoim blogu. Na każdy tydzień potem dodam różne, które będziecie mogły zamieścić w notkach. Mam do Was serdeczną prośbę, żebyście może już zamieściły baner z odsyłaczem na stronę projektu na swoich blogach. Byłoby super jeśli bawiłoby się z nami więcej osób. 

Dla leniwców dam gotowy kod:Zgłaszamy się tutaj albo w zakładce PROJEKT Zainspiruj się orientem i tam też szczegóły zabawy oraz lista blogów, które już wyraziły chęć uczestnictwa.

Czekam na więcej zgłoszeń ze zniecierpliwieniem, a jeszcze bardziej nie mogę się doczekać aż cała zabawa ruszy i pochłonie nas magia orientu. 

Zniecierpliwiona Domi. 

14 komentarzy:

 1. Thestreetpink11 listopada 2012 11:04

  tez tak czasem mam ze rzucilabym wszystko i poszla tanczyc .. tyle ze hip hop;)
  zastanawiałąm sie czy wziac udział bo nie wiem jak bedzie z czasem i czy nie mialabym go tylko wieczorem ;/ ale sprobuje ! mam nadzieje ze mi sie uda takze dolaczam do zabawy i juz daje baner z boku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domi11 listopada 2012 12:24

   wziąć udział i w swoim czasie się z nami bawić ;)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej!

Na wszelkie pytania odpowiadam pod komentarzem.

Pamiętaj, że to nie jest miejsce na reklamę. Komentarze z reklamami automatycznie trafią do spamu.