28 stycznia 2014

Swatche: Sleek MakeUp Blush by 3 California & Garden of Eden

Cześć!


Dziś szybki post z nowościami od Sleek MakeUp. Zrobiłam też dla Was swatche. Jestem totalnie zauroczona zarówno paletką róży Blush by 3 California jak i paletką cieni Garden of Eden. Ciekawe czy Was też zauroczą.
Zapraszam! :)15 stycznia 2014

Recenzja: MIYO Big Fat Smoky Lashes Mascara

Cześć! 


Ostatnio poczyniłam pewne odkrycie w moim pudle z kosmetykami. Pisałam kiedyś, że jestem maskaromanką i z nudów chciałam spróbować czegoś nowego. Sięgnęłam po maskarę MIYO i muszę przyznać, że okazała się naprawdę dobra. Dlaczego? Co mi się w niej spodobało? O tym w dalszej części posta. Zapraszam! ;) 


9 stycznia 2014

Magic stars

Cześć! 


Wiele z Was pytało skąd te magiczne gwiazdki w moich oczach. Postanowiłam w końcu zdradzić Wam moją tajemnicę. Magia się skończy, ale trudno. Może ktoś z Was skorzysta z mojego sposobu, a może nie. Dzielę się z Wami na Waszą prośbę. 
Zapraszam! ;)8 stycznia 2014

Makijaż: Czarno-białe kocie oko

Cześć! 


Na powitanie mam dla Was dobrą wiadomość. Mianowicie mam twarde postanowienie noworoczne dodawać dla Was co najmniej jeden makijaż tygodniowo. Cieszycie się? Trzymajcie kciuki, żebym wytrwała! ;) 

Dziś przygotowałam dość zwykły czarny dymek z bielą i odrobiną srebra. Jak to mawiamy - klasyka zawsze w modzie. 
Zapraszam! :)


6 stycznia 2014

Metamorfoza Katarzyny

Cześć! :)


Na dobry początek nowego roku mam dla Was coś specjalnego. Pokażę Wam efekt metamorfozy pięknej Katarzyny. Co prawda sesja odbyła się dawno temu, ale dopiero teraz dostałam gotowe produkty od pani fotograf.
Zapraszam do oglądania! ;)