16 lipca 2013

Makijaż: Chocolate & Mint

Cześć Dziewczyny! 


Daaawno mnie tu nie było, za co Was przepraszam. Miałam trochę problemów no i znalazłam pracę, gdzie siedzę do późna, więc nie miałam chwili tu zajrzeć, ale stopniowo postaram się ponadrabiać. ;) 

Mam dziś dla Was makijaż. Obiecałam coś więcej z miętą, ale pierwsze podejście skończyło się porażką zdjęciową i nic się nie nadawało. Dziś mi się udało ten makijaż powtórzyć (oczywiście nie wyszedł taki jak wtedy, tylko trochę inny i wg mnie lepszy :D) i nawet zdjęcie ładne się znalazło... Chyba ładne, znaczy mi się akurat podoba, ale nie wiem jak Wam... Mam nadzieję, że makijaż Wam przypadnie do gustu. 


Zapraszam!

4 lipca 2013

Makijaż: Mint & Berries

Obiecałam pomyśleć nad makijażem z miętowym cieniem z paletki Sleek Candy i dziś znalazłam trochę czasu, żeby go zmalować. Ja słabo w zieleniach maluję, ale coś tam wyszło. Chodziło mi po głowie, żeby go połączyć z fioletem i chyba wyszło całkiem fajnie. Już kiedyś w takim połączeniu zieleni z fioletem coś malowałam, ale to były inne odcienie zupełnie. Tutaj cukiereczki z paletki Candy. Zapraszam!


2 lipca 2013

Makijaż: Candy Girl

Wczoraj były swatche i dziś pora na paletkę Sleek Candy w akcji. Przyznam, że miałam taki trochę mały problem jak połączyć te cukierkowe kolory, bo jakoś nie mam w zwyczaju łączyć zieleni z różem, ale coś wymyśliłam. Na razie delikatnie, ale jeszcze się nie poddaję i w planach mam poskromić te cukierki! Na razie zapraszam na nie taki wcale grzeczny makijaż Candy Girl.


1 lipca 2013

Sleek Candy mam i ja!

Jak większości z Was wiadomo Sleek wypuścił nowość - kolekcję Candy. Początkowo podeszłam do tematu sceptycznie, bo nie jestem fanką cukierkowych kolorów, a takich się spodziewałam po tej kolekcji. U Joanny i na kilku innych blogach przeczytałam, że to nie są aż takie cukierki i jednak się skusiłam, żeby się na własnej skórze przekonać. Po części też dlatego, że jest ze mnie Sleekomaniaczka i to już moja dziesiąta paleta! Co o niej myślę i jak się prezentują swatche? Jeśli jesteście ciekawe, to czytajcie dalej.