9 kwietnia 2015

Recenzja: Odżywka Trind Nail Repair Natural

Witajcie! 


Wśród moich ulubieńców ostatnich miesięcy znalazła się odżywka do paznokci holenderskiej marki. Trind to nowa marka na polskim rynku, więc pewnie nie wszyscy o niej słyszeli. Jakiś czas temu pisałam Wam o spotkaniu na którym byłam, a dziś chciałam napisać coś więcej na temat odżywki Nail Repair Natural, która jest bestsellerem marki. Czy sprawdziła się u mnie? Jakie efekty dała? Zapraszam do lektury.


7 kwietnia 2015

Wiosenny konkurs - Wygraj zestaw kosmetyków KIKO!

Witajcie! 


Na wiosnę postanowiłam znowu kogoś obdarować. Przygotowałam mały zestaw kosmetyków z KIKO składający się z moich ulubieńców. Do wygrania jest mój ukochany złoty cień z wykończeniem sparkle i produkty z limitowanej już niedostępnej kolekcji Daring Game. Mam nadzieję, że te kosmetyki zadowolą szczęśliwca, któremu uda się je zdobyć i że cień sparkle również podbije jego/jej serce. Zapraszam! :) 
6 kwietnia 2015

Ulubieńcy styczeń-luty-marzec

Witajcie!


Dziś zapraszam Was na nową serię na moim blogu i kanale. Po raz pierwszy pokażę Wam moich kosmetycznych ulubieńców. Przekonajcie się po jakie kosmetyki sięgałam najczęściej przez ostatnie trzy miesiące. Zapraszam! :) 1 kwietnia 2015

Le Petit Marseillais Werbena i Cytryna + przepis na domowy peeling

Witajcie! 


Jeśli śledzicie mój Instagram, to pewnie wiecie, że w marcu miałam okazję uczestniczyć w konferencji Le Petit Marseillais dla blogerów. Odetchnij Prowansją - to było jej hasło. Konferencja była o tyle wyjątkowa, że była połączona z warsztatami, podczas których wykonaliśmy domowy peeling. Przedstawiono nam najnowszy żel pod prysznic o nowym odświeżającym zapachu werbeny i cytryny. Żel dostępny w sprzedaży jest od kwietnia, więc zanim ruszycie na kosmetyczne zakupy zapraszam Was do lektury.