31 marca 2014

Makijaż: Podwójna kreska

Cześć!


Dziś nietypowo, bo prawie z samego rana mam dla Was nowy makijaż. Tym razem dość ciemno, wieczorowo, ale z bonusem w postaci podwójnej kreski. Chyba ze sto lat nie było u mnie takiego makijażu. Tak jakoś kompletnie o takiej opcji zapomniałam, ale konkurs Smashbox skutecznie mi o niej przypomniał. Dziś nadrabiam, więc zapraszam serdecznie! ;) 


28 marca 2014

Jak przygotować się do makijażu ślubnego? cz.1

Cześć!Na dziś przygotowałam specjalny poradnik dla przyszłych panien młodych, ale nie tylko. Jest to też dobry poradnik dla tych z Was, przed którymi jakieś ważne wydarzenie i macie w planach skorzystanie z usług wizażysty, bo zależy Wam, żeby wyglądać jak najlepiej. Zawarłam tu kilka porad, które są wg mnie takim uzupełnieniem i przygotowaniem do profesjonalnego makijażu. Inwestując niemałe pieniądze w ślub czy sesję zdjęciową warto zadbać o najdrobniejsze szczegóły. Pamiętajcie, że zdjęcia pozostają na pamiątkę. ;) 


Zapraszam serdecznie! :) 26 marca 2014

Makijaż ślubny Doroty

Cześć!


Zaraz zaczyna się sezon ślubny, właściwie, to już za miesiąc, dlatego przychodzę z pierwszą propozycją makijażu dla panny młodej. W roli modelki Dorota, która na co dzień praktycznie się nie maluje. Co prawda ślub miała w zeszłym roku, ale na sesję u fotografa umówiła się dopiero teraz, a ja przy okazji poprosiłam o zdjęcia portretowe. Makijaż jaki zaproponowałam Dorocie to delikatnie przydymione oko, czyli po prostu klasyk. 
Zapraszam na więcej zdjęć! :) 


24 marca 2014

Metamorfoza Agaty

Cześć! 


Nocną porą mam dla Was wiosenną metamorfozę Agaty. Pamiętacie ją z walentynkowej sesji? Tym razem jednak Agata w słodkiej odsłonie. Tradycyjnie na końcu przemiana. Ciekawe efektu? To zapraszam dalej! ;) 21 marca 2014

Makijaż: Zadziorna stylizacja Julii

Cześć! 


Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny co prawda się już kończy, ale jeszcze nie jest za późno, żeby na moim blogu przywitać wiosnę. U mnie koniecznie witamy wiosnę makijażem! 
Jeśli śledzicie bloga na bieżąco, to pewnie pamiętacie Julię. Dziś dostałam kolejne zdjęcia od fotograf, z którą współpracuję. Tym razem mam dla Was stylizację ostrą, zadziorną, z pazurem. 

Zapraszam! :) 19 marca 2014

Metamorfoza Klaudii

Cześć! 


Dzisiaj mam dla Was kolejną metamorfozę. Dawno nie było u mnie metamorfoz, prawda? Tym razem przed obiektywem stanęła moja znajoma Klaudia. Wykonałam u niej dość klasyczny makijaż, ale w wersji bardziej wieczorowej i eleganckiej. Jeśli ciekawi Was efekt metamorfozy, to wiecie co robić. Zapraszam! ;) 14 marca 2014

Moja Metamorfoza w ekstremalnym wydaniu

Cześć!


Dziś mam dla Was trochę inny post. Przygotowałam w końcu moją własną metamorfozę, ale trochę w nietypowej odsłonie. Dlaczego w nietypowej, to przekonacie się same. Przy okazji zrobiłam prosty makijaż typu nude. Może nic specjalnego, ale serdecznie zapraszam! :) 


12 marca 2014

Makijaż: Kasia i inspiracja z pokazu Versace Spring Summer 2014

Cześć!


Dziś mam dla Was kolejny makijaż inspirowany na kolejny konkurs. Pewnie słyszałyście o konkursie organizowanym przez Maxineczkę - Makijaż z wybiegów wiosna-lato 2014. Temat mi się bardzo spodobał i zdecydowałam się wziąć udział. Makijaż wykonałam na modelce Katarzynie, którą też już znacie z jednej w wcześniejszej metamorfozy.
Jeśli chcecie się dowiedzieć co było moją inspiracją i jak sobie poradziłam z makijażem, to zajrzyjcie dalej! ;) 9 marca 2014

Makijaż z teledysku: Coldplay & Rihanna - Princess of China

Cześć!


Dziś post z moim makijażem na konkurs organizowany przez Pierre Rene - Kobieta Inspirująca.  Makijaż wykonałam na zdolnej i pięknej Mariam znanej już Wam z walentynkowego wpisu
Ciekawskich jaki makijaż wyczarowałam, zapraszam dalej. ;) 4 marca 2014

Makijaż: Zuzia i czarne piórka w graficznym wydaniu

Cześć! 


Dzisiaj mam dla Was już ostatni z moich ostatkowych twórczych makijaży z zastosowaniem piórek. Tym razem znowu drapieżnie, ale taki styl jest wręcz stworzony dla modelki Zuzi. Robiłam trzy makijaże na jednej sesji. To był dla mnie wyczyn. Ta propozycja jest trochę inna od pozostałych dwóch, ale nadal starałam się w jakiś sposób nawiązać poprzez zastosowanie piórek i fioletu. 
Zapraszam do oglądania i komentowania! ;) 


3 marca 2014

Makijaż: Natalia i fioletowe piórka znowu w akcji

Cześć!


Dziś bez zbędnej paplaniny zapraszam Was na obiecany drugi makijaż z fioletowymi piórkami w akcji wykonany na drugiej modelce Natalii. :) 2 marca 2014

Makijaż: Julia i fioletowe piórka w roli głównej

Cześć! 


Na ten ostatni już tydzień karnawału mam dla Was serię specjalnych makijaży. Jak zwykle na ostatnią chwilę, ale po prostu uznajmy, że kończę karnawał z wielką pompą. ;)

Jakiś czas temu skusiłam się na piórka w Inglocie, ale jakoś przez długi czas nie miałam dla nich zastosowania. W końcu po jakiś 2 miesiącach się doczekały i znalazłam na nie inspirację. Dziś pokażę Wam tylko mój pierwszy pomysł, bo przecież nie można mieć wszystkiego naraz. Za to obiecuję, że kolejne propozycje pojawią się niebawem. 

Dziś zapraszam na makijaż i sesję beauty Julii. :)