30 czerwca 2013

Sleek Lagoon - makijaż

Wczoraj obiecałam makijaż nową paletką Sleeka i oto jestem! Trochę mnie poniosło i raczej nie jest to makijaż wyjściowy, tylko z tych do patrzenia. Bez zbędnej paplaniny - której i tak nikt nigdy nie czyta, zapraszam na makijaż!


29 czerwca 2013

Sleek Lagoon - pierwsze wrażenia

Wracam! Kochane moje Czytelniczki wracam do Was! Mam nadzieję, że się cieszycie. Sesja nie do końca zdana, bo zostały mi tam ze 2 egzaminy (historia Anglii - o zgrozo!) na wrzesień, ale to jeszcze daleko. Na razie będzie mnie tu mam nadzieję dużo i często! 

Chwaliłam się jakiś czas temu na Facebooku, że udało mi się dorwać paletkę Sleek z limitowanki Aqua Collection jeszcze po starej cenie. Mój portfel strasznie ubolewa nad tym, że paletki podrożały, bo przecież ja najchętniej bym kupiła wszystkie... Jakoś nie mogłam się zebrać w sobie wcześniej, żeby ją zamówić, bo mi wiecznie nie było po drodze do drogerii internetowych, ale w końcu ją mam! Pewnie większość z Was już ją zna, bo albo ma albo widziała u kogoś, ale trudno - jak chcecie to możecie ten post pominąć, bo nic nowego tu nie odkryję, ale opiszę swoje pierwsze wrażenia, bo zaczęłam jej używać dopiero dziś. 
Oto Sleek Lagoon!20 czerwca 2013

Recenzja: Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Najnowsza nowość Astor - szminka w kredce. Kosmetyk do ust, który łączy właściwości szminki, błyszczyka i balsamu. Powszechne jest przekonanie, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Jak jest w przypadku nowości Astor? Czytajcie dalej. 


19 czerwca 2013

Recenzja: Astor BB Lovely Doll

Nie, nie wygrałam palety i jest mi z tego powodu smutno, ale na otarcie łez Astor zachwycił mnie czymś innym - swoimi nowościami! Astor zafundował nam małe upominki na spotkanie blogerek. Każda z uczestniczek otrzymała maskarę Big&Beautiful Lovely Doll i szminkę w kredce Soft Sensation Lipcolor Butter. Na pierwszy ogień maskara. Czy mi się spodobała? Czytajcie dalej. 


15 czerwca 2013

Recenzja: ES Eyelashes

Jakiś czas temu... dość długi... czyli daaawno daaawno temu straaasznie łamanym angielskim napisała do mnie przedstawicielka KKCenterHk z zapytaniem czy byłabym zainteresowana współpracą. Zaproponowano mi sztuczne rzęsy, więc proste, że się zgodziłam. Po dość długim czasie przesyłka do mnie dotarła aż z Hong Kongu - w momencie gdy już całkiem zwątpiłam, że ją w ogóle dostanę. W końcu też nadszedł czas na moją recenzję. 11 czerwca 2013

Recenzje: Avon Celebre & Avon Planet Spa Himalajskie Jagody Goji

Jakiś czas temu udało mi się zostać wybraną w akcji Szukam testerki na blogu Świat okiem kobiety. W ogóle nie mam szczęścia do takich rozdań, więc się bardzo ucieszyłam, że w moje łapki wpadną nowe dla  mnie kosmetyki. Czy mi się spodobały? Czytajcie dalej. 


9 czerwca 2013

Warszawskie spotkanie blogerek 8 czerwca 2013

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym dziewczynom za ten spędzony razem czas na sobotnim spotkaniu w Warszawie. Było bardzo miło Was w końcu poznać. Jesteście naprawdę świetne! Jednak szkoda, że kilka blogerek się wykruszyło i nie dotarło, ale różne przypadki chodzą po ludziach i jedynie możecie żałować, bo było naprawdę fajnie. Bez zbędnego paplania pokażę po prostu fotki, bo milej się ogląda niż czyta. Zapraszam!

8 czerwca 2013

Domi też maluje paznokcie!

Często widuję na blogach takie piękne mani i taka mnie zazdrość bierze niekiedy. Ja nie zawsze sobie mogę pozwolić w ogóle na malowanie paznokci, bo miewam z nimi problemy - łamią mi się i rozdwajają (oh God why?). Dopiero jak mi się uda doprowadzić te paznokcie do w miarę przyzwoitego stanu, to coś sobie mogę z nimi zrobić i tak oto sobie zmalowałam ostatnio miętkę - to było oczywiście w ramach nauki do egzaminu z literatury brytyjskiej...


6 czerwca 2013

Dlaczego mnie tu nie ma?

Dopadła mnie SESJA, więc to chyba mówi samo za siebie. W tym tygodniu mi się wszystko zaczęło. Już z pierwszych dwóch zaliczeń mam zapowiedziane poprawki, więc jest no ciężko. Czasami tu zajrzę na Wasze blogi, w ramach relaksu, ale tak całkowicie wrócę w okolicach 22.06. Może w międzyczasie coś wrzucę, ale to się okaże, bo trochę cięższa ta sesja niż myślałam. Dlatego PRZEPRASZAM, ale obiecuję wrócić, więc zostańcie ze mną. ;)

Dla ciekawskich dalsza część posta trochę z życia wzięta i dowiecie się czegoś nowego o mnie, więc zapraszam zainteresowanych. ;)

2 czerwca 2013

WYNIKI ROZDANIA

Wiecie co...

Odechciało mi się robić kolejne rozdania! Czemu? Bo pewne osoby, tzw. "pazery" doprowadziły mnie do furii. Czy Wy macie mnie za kretynkę? No przynajmniej u niektórych takie wrażenie odniosłam. Jeśli piszę, że zweryfikuję, to to zrobię! Obiecałam sobie, że nie odpuszczę i sprawdzałam wszystko punkt po punkcie. Szło mi to jak krew z nosa i dlatego robiłam to na raty, ale nie poddałam się, bo chciałam, żeby to było sprawiedliwe losowanie. Przy okazji powstała na razie szara lista osób, które oszukały mnie przy zgłoszeniu. Będzie tylko do mojego wglądu, ale osoby, która oszukały mnie świadomie, myślę że się domyślą, że o nie chodzi. Jeśli przy następnym rozdaniu również wykryję u tych osób oszustwo, to zostaną wpisane na właściwą czarną listę i raczej nie będą miały już czego szukać w moich rozdaniach.