26 maja 2015

Recenzja: Podkład mineralny Amazon Gold od Pixie Cosmetics

Witajcie! 


Powoli będę wracać do blogowania. Chwilowo mnie tu nie było, bo zwyczajnie miałam sporo obowiązków i blog musiał zejść na dalszy plan. Mam nadzieję, że mi tę nieobecność wybaczycie.

Na dziś przygotowałam dla Was recenzję. Trochę ponad miesiąc temu otrzymałam do testów podkład mineralny Amazon Gold od Pixie Cosmetics. O marce i korektorze Pixie pisałam już jakiś czas temu i wyraziłam swój entuzjazm, bo korektor u mnie się świetnie sprawdza. Bohaterem tego posta będzie podkład. Jak się u mnie spisał? Przekonajcie się. Zapraszam do lektury. :)


13 maja 2015

Charakteryzacje do spektaklu Lairmates na Pyrkonie

Witajcie! 


Na wstępie przepraszam, że znowu zamilkłam, ale chwilowo nie wyrabiam się z czasem. Mam trochę spraw na głowie i po prostu nie daję rady. Mam nadzieję, że poczekacie na mój powrót i mi wybaczycie tą chwilową nieobecność. 

Dziś chciałam Wam pokazać efekty mojej współpracy z grupą The Cheerful Hamlets. W kwietniu pojechałam z nimi na Pyrkon, gdzie pomogłam im stworzyć postacie do sztuki Lairmates autorstwa Samira Malki i Macieja Tomaszewicza, którzy należą do grupy. Moja praca trochę w innej formie niż zwykle, bo tym razem bardziej bawiłam się w charakteryzację. Wydaje mi się, że jak na początki i kompletnie samodzielną naukę, poszło mi nieźle. Cieszę się, że zespół był zadowolony. Przekonajcie się sami jak mi poszło! Zapraszam!