30 września 2014

Moje zdobycze z targów kosmetycznych Beauty Forum & SPA

Witajcie! 


Dziś mam dla Was post z moimi ostatnimi zdobyczami kosmetycznymi. Tak się złożyło, że w niedzielę byłam na targach kosmetycznych Beauty Forum & SPA. Właściwie jeżdżę tam co edycję. Tym razem miałam odpuścić, ale jednak znalazłam trochę czasu, żeby tam zajrzeć na szybkie zakupy. Nie obkupiłam się jakoś niesamowicie, ale może coś z tego zwróci Waszą uwagę. Zapraszam! ;) 


26 września 2014

Makijaż: Arabian Nights

Witajcie! 


Znowu minęło trochę czasu odkąd ostatni raz pokazałam Wam moją twarzyczkę, ale już kończy się wrzesień i pewnie będę miała trochę mniej pracy, więc czas najwyższy wrócić do regularnego blogowania!

Dzisiejszy makijaż wykonałam paletką Sleek Arabian Nights. Ostatnio jest to moja ulubiona paleta i naprawdę co rusz po nią sięgam. Po prostu skradła moje serduszko. Mam dla Was małą niespodziankę, ale tego już dowiecie się w dalszej części posta. ;) 


22 września 2014

Recenzja: Avene Cleanance Expert Emulsja

Witajcie! 


Do napisania tego posta zabierałam się kilka razy. Naprawdę rzadko (prawie wcale?) piszę recenzje kosmetyków do pielęgnacji. Zawsze też mam ten dylemat, że może właściwie powinnam, bo jakby nie patrzeć to nadal jest w temacie twarzy. Zastanowię się i oczywiście czas pokaże. :)

Dziś mam dla Was krótką recenzję kosmetyku, który dostałam jeszcze przed wakacjami na konferencji Avene. Mowa oczywiście o ich nowości do walki z trądzikiem, czyli o emulsji Cleanance Expert. Jak się sprawdziła u mnie? Zapraszam do lektury.


18 września 2014

Makijaż nude na sesję Martyny

Witajcie! 


Na wstępie przepraszam za mój brak systematyczności ostatnimi czasy. Wrzesień mam dość pracowity, bo dużo ślubów i sesji, a do tego pracuję nad nowszym szablonem na bloga oraz nową stroną z portfolio. Mam nadzieję, że mi wybaczycie i jeszcze będziecie mnie czytać. ;) 

Dziś na osłodę tego oczekiwania i braku aktywności pokażę Wam zdjęcia z sesji Martyny, siostry bliźniaczki Marceliny. Zaproponowałam jej makijaż nude, który podkreślił jej naturalną urodę. Zdjęcia robił Marcin Krokowski Urbanflavour


9 września 2014

Recenzja: Rzęsy z Born Pretty Store

Witajcie! 


Po dłuższej przerwie mam dla Was recenzję kolejnych rzęs z Born Pretty Store. Dostałam je w ramach współpracy z tym sklepem razem z innym modelem, o którym pisałam miesiąc temu. Czy te rzęsy sprawdziły się przekonacie się w dalszej części posta. Zapraszam!