29 października 2013

Kobieta Kameleon: Nagrody od MintiShop

Cześć Dziewczyny! 


We wczorajszym poście pokazałam Wam małą zapowiedź i tajemniczą paczuszkę. Część z Was oczywiście odgadła, że w końcu dotarły do mnie nagrody na nasz projekt. Mam nadzieję, że będzie to dla Was dodatkowa motywacja do podjęcia się wszystkich zadań, bo nagrody mam aż dwie! Zapewniam, że naprawdę warto. 


Jeśli jesteście ciekawe kto został naszym sponsorem i co nam zafundował, to zapraszam dalej! ;) 


28 października 2013

Kobieta Kameleon: Dramatic

Cześć Dziewczyny! 


Dzięki za romantyczny tydzień! Blogosfera aż ociekała słodyczą. Umiliłyśmy sobie tą naszą szarą jesień i dodałyśmy jej szczypty miłości. Och ach! Wszystkie propozycje naprawdę bardzo mi się podobały. Każda z Was przedstawiła swoją własną wizję makijażu romantycznego i to było w tym wszystkim najlepsze, bo pokazałyście swoje własne romantyczne ja. Na wszelkie zaległości nadal czekam do 17. listopada. 


A co w tym tygodniu? Coś czuję, że będzie się działo, bo tym razem obowiązuje nas styl  Dramatic. My kobiety musimy sobie radzić z różnymi problemami, musimy być odważne i pewne siebie, bo nie raz wymaga tego od nas po prostu życie. Coś jak ten chłop z jajami... tfu, znaczy...  kobieta!  
Jak co tydzień zapraszam na post z inspiracjami. :) 


26 października 2013

Makijaż: Vampire

Cześć Dziewczyny! 

Zbliża się Halloween. Jakoś w tym roku mamy wysyp makijaży na wampira, więc skoro wszyscy to wszyscy i ja też przygotowałam swoją propozycję. W planach mam jeszcze jeden makijaż halloweenowy, ale to niebawem. Krwi nie będzie, bo jakoś mnie to nie kręci. Załóżmy, że mój wampir jest wegetarianinem. Zapraszam! :)


25 października 2013

Recenzja: StarGazer white foundation

Cześć Dziewczyny! 


Jakiś czas temu na mojej stronie na Facebooku zamieściłam zdjęcie produktu, który Was zaciekawił na tyle, że postanowiłam o nim napisać. Był to biały podkład StarGazer. Kosmetyk jak znalazł na październik i zbliżające się Halloween. Jeśli jesteście ciekawe czy się u mnie sprawdził, to zapraszam dalej. ;) 


24 października 2013

Makijaż: Romantic

Cześć Dziewczyny! 


Postarałam się w końcu zrobić mojego Kameleona wcześniej niż na ostatnią chwilę. Jestem z siebie taka dumna, bo przecież jako organizatorka powinnam świecić tutaj przykładem i robić wszystko na czas. Postaram się już do końca trzymać poziom. I promise. 

Dziś przygotowałam dla Was moją romantyczną odsłonę. Będzie trochę różu, trochę złota oraz oczywiście kocia kreska. Będę uwodzić księcia z bajki... ;)
Zapraszam!


23 października 2013

Rozdanie! Pierwsza Pula do 3.11.2013

Cześć Dziewczyny!


Ostatnio nieśmiało zapowiedziałam, że coś szykuję. Pokazałam Wam w poprzednim poście tajemnicze trzy torebki i dziś wyjawiam zawartość pierwszej z nich. Jest to pierwsza pula na rozdanie dla Was. Postanowiłam podzielić rozdanie na trzy części. Taki mam jakiś kaprys. Czeka mnie więcej zabawy przy weryfikacji, ale co tam. Cieszy mnie fakt, że więcej z Was dostanie ode mnie upominek, bo przewidziałam aż trzy zestawy. Mam nadzieję, że pierwszy się Wam spodoba. Na zachętę zdradzę Wam, że kolejne pule są jeszcze lepsze. Napięcie będzie rosło. ;) 

Od razu odpowiem na pytania: tak, możecie wziąć udział we wszystkich trzech rozdaniach, więc zapraszam!21 października 2013

Kobieta Kameleon: Romantic

Cześć Dziewczyny!


Na wstępie chciałam podziękować za "dzikie" prace. Wszystkie były świetne i bardzo mi się podobały. Zaglądacie czasami na moją stronę na Facebooku? Już podlinkowałam kilka prac, a dziś wyróżniłam nawet dwie, bo nie mogłam się zdecydować. Cieszę się też, że nadrabiacie zaległości. Staram się być na bieżąco, ale tradycyjnie proszę, żebyście się upewniły czy Wasze prace znajdują się na liście. 

Dziś mam dla Was garstkę inspiracji na kolejny temat projektu. Wracamy już z dżungli i tropików do normalnego świata i tym razem malujemy się w stylu romantycznym. Wyobrażamy sobie, że idziemy na pierwszą albo kolejną randkę z wymarzonym księciem z bajki... 


Zapraszam na post z inspiracją!


20 października 2013

Makijaż: Cougar czyli puma

Cześć Dziewczyny!


Znowu na ostatnią chwilę, ale zdążyłam. Dziś wieczorem zrobiłam mój makijaż na dziki tydzień projektu Kobieta Kameleon. Pokazałam pazurki i to dosłownie. Jak siadłam dziś i zaczęłam szukać inspiracji, to miałam mnóstwo pomysłów i nie mogłam się zdecydować. Aż zobaczyłam pewne zdjęcie (na końcu posta ;) ), które mnie tak zachwyciło, że ja po prostu musiałam zrobić tego zwierzaka, a nie żadnego innego. Mowa oczywiście o pumie, co pewnie już wiecie z tytułu posta. 

Zapraszam serdecznie na mój koci makijaż. Rawr! ;)


18 października 2013

Sesja Oli

Cześć Dziewczyny!


Ostatnio mam szczęście do malowania modelek o imieniu Ola. Aleksandry, które maluję, zawsze pięknie wychodzą na zdjęciach. Jakoś mam do nich szczęście. Ostatnio brunetka, a tym razem blondynka o delikatnej urodzie. Znowu efekty pracy mojej i fotografa są bardzo dobre i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Zapraszam na kilka zdjęć ze współpracy z Dawidem. ;)


14 października 2013

Kobieta Kameleon: Wild

Cześć Dziewczyny!


Trochę nam frekwencja spadła w drugim tygodniu. Mam nadzieję, że nadrobicie w swoim czasie. Oczywiście nie zmuszam, ale zachęcam. 

Dziś mam dla Was kilka inspiracji na następne zadanie naszego projektu. W tym tygodniu pokazujemy naszą dziką naturę, bo podobno drzemie w każdej z nas. Rawr! ;) 


Zapraszam!

13 października 2013

Makijaż: Business

Cześć Dziewczyny!


Późną porą i na ostatnią chwilę dzielę się z Wami moją propozycją makijażu biznesowego. Trochę jestem zabiegana, ale udało mi się w końcu znaleźć chwilkę, żeby wykonać drugie zadanie na projekt Kobieta Kameleon

Zauważyłam, że frekwencja trochę spadła w tym tygodniu. Mam nadzieję, że nadrobicie. Generalnie warto zmierzyć się ze wszystkimi zadaniami, bo jak obiecałam, tak będą nagrody i to od sponsora. Jak ustalę szczegóły, to się tym z Wami niezwłocznie podzielę. Na razie czekam na kolejną odpowiedź. Trochę to trwa, ale na szczęście do końca projektu mamy jeszcze mnóstwo czasu i na pewno zdążymy.

Tymczasem zapraszam na makijaż biznesowy! 

10 października 2013

Makijaż: Tiger

Cześć Dziewczyny!


Dziś mam dla Was to, co tygryski lubią najbardziej, czyli makijaż artystyczny. Wykonałam go na potrzeby konkursu u Trustmyself. Wygrać mi się nie udało, ale postanowiłam i tak się nim z Wami podzielić. Bez zbędnej paplaniny, zapraszam na zdjęcia. ;)


8 października 2013

Metamorfoza Oli

Cześć Dziewczyny! 


Nie chwaliłam się Wam jeszcze, ale podjęłam współpracę z fotografką w Ożarowie Mazowieckim. Pracuję z nią przy sesjach Metamorfoza. Do mojego pakietu makijażowego dołączył mini pakiet fryzjerski, bo wymagana jest ode mnie również stylizacja fryzury. Nie da się ukryć, że jest to dla mnie nie lada wyzwaniem, bo przecież ja normalnie maluję, a nie czeszę, ale jakoś na szczęście daję radę. Uczę się i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Dziś chciałam Wam pokazać pierwszą metamorfozę, w której brałam udział. Efekt oceńcie same. ;) 


Zapraszam na metamorfozę Oli. 

7 października 2013

Kobieta Kameleon: Business

Cześć Dziewczyny! 

Na wstępie chciałam podziękować za tyyyle makijaży na pierwszy tydzień w stylu classic. Poszło nam świetnie i bardzo się cieszę, że kilka z Was przekonałam do czerwieni na ustach. Wydaje mi się, że potwierdziłyśmy teorię, że każda kobieta pięknie wygląda w klasycznym makijażu. Dziękuję! ;) 

W tym drugim tygodniu mamy trochę inny temat, bo tym razem wykonujemy makijaż biznesowy. Wyobrażamy sobie, że idziemy na rozmowę o pracę lub na ważne spotkanie lub po prostu do pracy w korporacji, gdzie wymogiem jest elegancki wygląd. 


Zapraszam na post z inspiracją! ;) 

3 października 2013

Makijaż: Classic

Cześć Dziewczyny! 


Jak już prawdopodobnie wszystkie wiecie, ruszyłam z nowym projektem makijażowym Kobieta Kameleon. Jak do tej pory zgłosiło się całkiem sporo chętnych, co mnie bardzo cieszy. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś do nas dołączy. Pamiętajcie, że lista jest cały czas otwarta. Nadal zapraszam serdecznie!

Dziś przygotowałam dla Was pierwsze zadanie makijażowe w stylu classic. Styl klasyczny, czyli klasyczne cieniowanie, klasyczna kreska i klasyczne czerwone usta. Przedstawiam Wam moją wersję. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. ;)1 października 2013

Makijaż: Vintage Romance

Cześć Dziewczyny!


Aż ciśnie mi się, żeby napisać: paletkę Vintage Romance mam i ja! I nią wykonałam dzisiejszy makijaż. No po prawdzie to wczorajszy, bo wieczorową porą go malowałam, ale przecież przygotowanie zdjęć chwilkę zajmuję, więc na blogu jest z lekkim opóźnieniem. Wyszło wydaje mi się, że romantycznie, a przynajmniej taki miałam zamiar. Makijaż w odcieniach złota i zimnego, ciemnego fioletu. Zapraszam! ;)