28 maja 2014

Metamorfoza Zuzanny

Witajcie!


Co prawda ostatnio jest mnie tutaj mniej niż więcej, ale to wcale nie znaczy, że się obijam. Zdradzę Wam, że wręcz przeciwnie, bo powoli działam, ale szczegóły podam niebawem. Tymczasem mam coś nowego dla Was, bo dostałam od Beaty zdjęcia z Sesji Metamorfoza z Zuzanną. Tym razem z drobnej kobietki wyciągnęłam jej drapieżną naturę, więc jeśli jesteście ciekawe efektu tej metamorfozy, to zapraszam dalej na więcej zdjęć! ;)


23 maja 2014

Tutorial: Simple Gold and Brown

Witajcie! 


Mam dla Was kolejny tutorial. Tym razem coś zwykłego, coś takiego, co większość z Was powinna być w stanie mniej więcej odtworzyć, gdyż użyłam tylko trzech cieni. Jakby tego było mało, to powiem Wam, że taką kombinację ma w swojej ofercie większość marek kosmetycznych, więc z dostępnością nie powinno być problemu, a pewnie nawet macie podobne cienie od dawna w swoich kosmetyczkach. Mam nadzieję, że ten tutorial okaże się dla Was przydatny. Może to być zarazem mocniejszy makijaż na dzień lub delikatniejszy makijaż na wieczór, więc propozycja uniwersalna. 
Zapraszam na tutorial! :) 


21 maja 2014

Sesja Lisy w plenerze

Witajcie!


Za oknem robi się coraz piękniej i już jest na tyle ciepło, że mogę ruszyć z pędzlami w plener! Od marca już spotykam się z propozycjami sesji w plenerze, które nie dochodziły do skutku m.in. z powodu właśnie brzydkiej pogody. Jednak w końcu pogoda poprawiła się i coś się ruszyło (hura!). W zeszły weekend malowałam Lisę do sesji z młodą i zdolną Karoliną Czop. Makijaż jaki zaproponowałam niech będzie dla Was niespodzianką i zachętą do dalszej lektury. 
Zapraszam na zdjęcia z sesji Lisy w plenerze! ;) 19 maja 2014

Metamorfoza Julii

Witajcie!


Ostatnio rozpieszczam Was tutorialami, ale żeby nie było zbyt monotonnie (o nie znowu tutorial... ;) ) mam tym razem dla Was efekty Sesji Metamorfoza z Julią. Moja propozycja makijażu to klasycznie podkreślone oko w brązach i delikatne usta. Główny akcent pada na oczy i to one przyciągają całą uwagę. Ach, to hipnotyzujące rozmarzone spojrzenie...
Ciekawe efektu metamorfozy? To zapraszam dalej na więcej zdjęć! ;)


16 maja 2014

Tutorial: Golden Cat Eye

Witajcie...


... w kolejnym tutorialu. Lubicie moje tutoriale? Mam nadzieję, że tak. Tym razem przygotowałam dla Was coś mocniejszego. Akcent tu pada na oczy, którym nadałam kociego charakteru. Taki make-up sama bardzo lubię i jak tylko mam okazję, to na jakieś wyjścia maluję właśnie coś podobnego, więc pomyślałam, że się z Wami podzielę jak go robię. Do wykonania tego makijażu użyłam paletki Sleek Vintage Romance, którą pewnie większość z Was ma w swojej kosmetyczce, więc z odtworzeniem nie powinnyście mieć problemu.
Zapraszam na makijaż krok po kroku! :)


14 maja 2014

Tutorial: Szybki błyszczący makijaż dzienny

Witajcie! 


Czy macie takie dni, że z jakiś powodów po prostu brakuje Wam czasu rano, bo albo zaspałyście albo po prostu tak jak ja wolicie chwilkę dłużej pospać? Pewnie niejednej z Was się coś takiego zdarzyło lub tak jak mi bardzo często. Właśnie na takie dni w końcu udało mi się dopracować mój makijaż dzienny w kilka minut. Na rzecz dłuższego snu czasami rezygnuję z kreski i stawiam po prostu na połyskujący cień. Chciałam Wam pokazać jak robię taki makijaż w kilku prostych krokach używając tylko jednego pędzelka (no może dwóch ;) ). Zapraszam na tutorial! :)


10 maja 2014

DOMI ROZDAJE! Wygraj zestaw trzech mini lakierów OPI.

Witajcie! 


Dawno już nie było u mnie żadnego rozdania prawda? Tym razem rozdanie kieruję do wszystkich, a żeby wziąć udział wystarczy mieć konto na Facebooku. Macie ochotę na zestaw lakierów OPI ze zdjęcia? To zapraszam! ;) 


9 maja 2014

Tutorial: Mint make-up

Witajcie! 


Kolejny post z serii Maluj z Domi, czyli mam dla Was obiecany tutorial. Naszło mnie na miętę i w takim kolorze jest ten makijaż. Jest też drobny niestandardowy akcencik, ale to zobaczycie same na zdjęciach. Sięgnęłam po dwie paletki Sleeka, czyli troszkę starszą Supreme i najnowszą Del Mar. Jeśli jesteście ciekawe co mi wyszło z ich fuzji, to zapraszam na tutorial! ;) 


8 maja 2014

Metamorfoza Natalii

Witajcie!

Po krótkiej przerwie mam dla Was jeszcze nie nowy tutorial, bo jeszcze go obrabiam, ale tak pomyślałam, że w ramach oczekiwań pokażę Wam metamorfozę Natalii, którą może kojarzycie z innego wpisu. Zaproponowałam jej kocie oko w odcieniach fioletu. W sumie makijaż dopasowałam do koloru paznokci, ale jak się okazało w istocie ładnie podbił kolor tęczówki modelki i nadał spojrzeniu głębi. 
Ciekawe efektu metamorfozy? To zapraszam dalej! :)